Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Kołobrzeski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny „Sztorm”

Medaliści Mistrzostw Polski

Janusz Ryś (1949)

  • wielokrotny medalista MP, reprezentant Polski
  • rekordzista Polski w rzucie młotem

Florian Kulczyński (1950)

  • medalista MP, reprezentant Polski w rzucie młotem

Waldemar Gadomski (1951)

  • [Złoty medal] 1968 OSM (3000 m)
  • [Brązowy medal] 1968 OSM (1500 m)

Janusz Dzierkowski (1953)

  • medalista MPJ, reprezentant Polski w rzucie młotem

Mirosław Szybowski (1960)

  • [Brązowy medal] 1977 OSM Łódź (kula)
  • [Srebrny medal] 1977 OSM Łódź (oszczep)
  • [Złoty medal] 1979 OOM Bydgoszcz (oszczep)

Krzysztof Chrobotowicz (1961)

  • [Brązowy medal] 1978 MPJ Wałbrzych (oszczep)

Dorota Sobala (1961)

Oszczep:

  • [Złoty medal] 1977 OSM Łódź
  • [Złoty medal] 1978 MPJ Wałbrzych

Mieczysław Szpak (1961)

  • [Brązowy medal] 1993 MPS Kielce (kula)
  • [Srebrny medal] 1994 MPS Piła (dysk)
  • [Srebrny medal] 1995 MPS Warszawa (dysk)
  • [Brązowy medal] 1996 HMP Spała (kula)
  • [Brązowy medal] 1997 HMP Spała (kula)

Ryszard Kulpiński (1962)

Oszczep:

  • [Złoty medal] 1978 OSM Bydgoszcz
  • 1980 Światowe Igrzyska Szkół Średnich, Paryż

Tomasz Ziomek (1966)

  • [Srebrny medal] 1985 OSM Rzeszów (1500 m)

Dariusz Krawiec (1967)

  • [Złoty medal] 1984 HMP juniorów, Warszawa (2000 m)
  • 1986 MŚ Juniorów w biegach przełajowych, Szwajcaria

Marek Markowski (1969)

  • [Brązowy medal] 1986 OSM Spała (100 m)

Jarosław Dembski (1971)

  • [Brązowy medal] 1998 OSM Piła (100 m)
  • [Brązowy medal] 1990 HMP Spała (60 m)
  • [Brązowy medal] 1990 OSM Stargard Szczeciński (100 m)

Arkadiusz Barta (1972)

  • [Brązowy medal] 1991 OSM Zabrze (oszczep)

Dariusz Trafas (1972)

Oszczep:

  • [Brązowy medal] 1988 OSM Piła
  • [Złoty medal] 1989 OSM Kielce
  • 1990 wicemistrz Świata Juniorów, Plowdiw
  • [Złoty medal] 1990 MPJ Stargard Szczeciński
  • [Srebrny medal] 1991 MPJ Zabrze
  • 1991 ME Juniorów, Saloniki - VI miejsce
  • [Srebrny medal] 1994 MPS Piła
  • [Srebrny medal] 1995 MPS Warszawa
  • [Złoty medal] 1996 MPS Piła
  • [Srebrny medal] 1997 MPS Kraków
  • 2000 olimpijczyk Sydney

Adam Adamowski (1973)

Kula:

  • [Srebrny medal] 1992 MPJ Kielce
  • [Złoty medal] 1992 MMP Białystok
  • [Srebrny medal] 1992 HMP Spała
  • [Złoty medal] 1993 MMP Bydgoszcz
  • [Srebrny medal] 1993 MPJ Kielce

Paweł Woźniak (1974)

  • [Brązowy medal] 1991 HMP juniorów, Spała (200 m)

Krystian Trafas (1975)

  • [Brązowy medal] 1997 MM Polski, Kraków (oszczep)

Tamara Bulkowska (1976)

  • [Brązowy medal] 1994 HMP juniorów, Spała (200 m)

Bronisław Korda (1976)

Oszczep:

  • [Złoty medal] 1994 MPM Kielce
  • [Złoty medal] 1996 OOM Bydgoszcz
  • [Złoty medal] 1997 MPJ Poznań
  • [Złoty medal] 1998 MPJ Bydgoszcz
  • 1998 MŚ Juniorów, Francja - IV miejsce
  • [Złoty medal] 1999 MMP Wrocław

Artur Wszelaki (1979)

Oszczep:

  • [Srebrny medal] 1996 OOM Bydgoszcz
  • [Brązowy medal] 1998 MPJ Bydgoszcz
  • [Srebrny medal] 2000 MMP Poznań

Paweł Grześkowiak (1980)

  • [Brązowy medal] 1999 MPJ Białystok (kula)

Maciej Rawa (1980)

  • [Złoty medal] 1997 HMP Spała (200 m)

Sylwia Śliwińska (1980)

Oszczep:

  • [Brązowy medal] 1996 OOM Bydgoszcz
  • [Srebrny medal] 1998 MPJ Bydgoszcz
  • [Złoty medal] OOM Kraków
  • [Srebrny medal] 2002 MMP Kraków

Anna Wojciechowska (1980)

200 m ppł:

  • [Brązowy medal] 1994 Mały Memoriał J. Kusocińskiego, Poznań
  • [Złoty medal] 1995 Mały Memoriał J. Kusocińskiego, Kielce
  • MPM

Łukasz Baran (1981)

Oszczep:

  • [Srebrny medal] 1999 MPJ Białystok
  • [Złoty medal] 2000 MPJ Wrocław

Bartosz Lenarcik (1981)

Oszczep:

  • [Złoty medal] 1996 Mały Memoriał J. Kusocińskiego, Kraków
  • [Brązowy medal] 1998 OOM Wrocław

Daria Onyśko (1981)

  • [Brązowy medal] 1996 Mały Memoriał J. Kusocińskiego, Kraków (100 m)
  • [Złoty medal] 1998 HMP Spała (60 m)
  • [Srebrny medal] 1998 OOM Wrocław (100 m)

Marcin Brzeziński (1982)

  • [Srebrny medal] Mały Memoriał J. Kusocińskiego (300 m ppł)

Artur Gawroński (1982)

  • [Srebrny medal] 1999 OOM Zielona Góra (młot)

Sztafeta 4x100 m

[Srebrny medal] 2000 OOM Bielsko Biała

  • Seweryn Lewandowski (1983)
  • Łukasz Hen (1983)
  • Paweł Weber (1983)
  • Piotr Wiaderek (1984)

Łukasz Gawroński (1984)

Młot:

  • [Złoty medal] 1998 Mały Memoriał, Kielce
  • [Złoty medal] 1999 Mały Memoriał, Wrocław
  • 1999 MŚ Kadetów, Bydgoszcz
  • [Złoty medal] 2000 OOM Bielsko Biała
  • [Brązowy medal] 2001 OOM Poznań

Piotr Wiaderek (1984)

  • [Srebrny medal] 2000 OOM Bielsko Biała (4x100 m)
  • [Brązowy medal] 2003 MPJ Zamość (200 m)
  • 2003 ME Juniorów, Tampere

Robert Brzeziński (1987)

  • [Brązowy medal] 2002 Mały Memoriał J. Kusocińskiego, Siedlce (oszczep)

Ewelina Szybowska (1987)

  • [Brązowy medal] 2001 Mały Memoriał J. Kusocińskiego
  • [Złoty medal] 2002 Mały Memoriał J. Kusocińskiego, Siedlce (oszczep)

Robert Szpak (1989)

  • [Srebrny medal] 2004 Mały Memoriał J. Kusocińskiego, Świecie (oszczep)
  • [Brązowy medal] 2005 OOM Warszawa
  • [Złoty medal] 2008 Mistrzostwa Świata Juniorów, Bydgoszcz

Joanna Woźniak (1989)

  • [Srebrny medal] 2006 OOM Łódź (trójskok)

Urszula Bukowska(1994)

  • [Srebrny medal] 2008 MPM Słupsk (300 m ppł)

Norbert Piwoński(1992)

  • [Srebrny medal] 2010 MPJ Białystok (oszczep)
  • [Srebrny medal] 2011 MPJ Toruń (oszczep)

Michał Kosior(1995)

  • [Złoty medal] 2012 Halowe MPJ Spała (trójskok)
  • [Brązowy medal] 2013 MPJ Kraków (trójskok)
  • [Brązowy medal] 2014 Halowe MPJ Spała (w dal)
  • [Złoty medal] 2014 Toruń MPJ (w dal)

Sztafeta dziewcząt 4 x 100m

Agnieszka Chmielewska(1998), Daria Kurz(1997), Oliwia Małkiewicz(1997), Zofia Małczewska(1997)

  • [Złoty medal] 2012Mistrzostwa Polski Młodzików Słubice

Daria Kurz (1997)

  • [Brązowy medal] 2012 Mistrzostwa Polski Młodzików Słubice(100 m)
  • [Brązowy medal] 2013 Halowe MP Spała (60 m)
  • [Brązowy medal] 2014 MPJ Spała (60 m)
  • [Złoty medal] 2014 OOM Wrocław (100m)
  • [Brązowy medal] 2016 Halowe MP Spała (60 m)
  • [Brązowy medal] 2016 MPJ Suwałki (100 m)

Klaudia Zub (1997)

  • [Brązowy medal] 2012 Mistrzostwa Polski Młodzików Słubice (600 m)

Adrianna Proć (1992)

  • [Srebrny medal] 2012 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Radom (oszczep)

Sztafeta dziewcząt 4 x 100m

Agnieszka Chmielewska(1998), Daria Kurz(1997), Karina Kostka (1998), Zofia Małczewska(1997)

  • [Srebrny medal] 2014 OOM Wrocław

Zofia Małaczewska (1997)

  • [Brązowy medal] 2014 OOM Wrocław (100m)

Zofia Kreja (1997)

  • [Brązowy medal] 2015 MPJ Gdańsk (chód 20 km)
  • [Brązowy medal] 2016 Halowe MP Spała (chód 3 km)
  • [Srebrny medal] 2016 MPJ Suwałki (chód 10 km)
  • [Srebrny medal] 2016 MPJ Gdańsk (chód 20 km)

Paweł Gremblewski (1999)

  • [Srebrny medal] 2016 Halowe MP (w dal)


Napisz do nas!

Siedziba klubu:

ZSO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

ul. Łopuskiego 42-44, 78-100 Kołobrzeg

tel. (094) 35 446 33